Hakkımızda - Diyetisyen Sinem Yağmurcu - Seyhan/ADANA - 0531 243 48 98
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

Adana diyetisyen olarak kurulduğumuz yıldan bu yana birçok danışanımızı hayallerindeki forma kavuşturmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Başarımız kesinlikle tesadüfi değildir. Bunda çok çalışmamızın, işimize odaklanmamızın, azmimizin, kararlılığımızın ve tecrübemizin, sıkı motivasyonumuzun önemini yadsıyamayız. Bizi diğer diyetisyen firmalarından ayırarak bizi biz yapan en önemli değerin samimi bir yaklaşım ve güler yüzlü hizmetimiz olduğuna inanıyoruz.

 

Uzman diyetisyenimiz Sinem Yağmurlu eşliğinde danışanlarımızın TANİTA vücut analizini yaparak vücudunuzdaki yağ, kas, iç yağlanma ile metabolizma yaşınızı kontrol etmekteyiz. Yüz yüze gerçekleştirdiğimiz diyet danışmalarımız haricinde online hizmet vermeye de devam etmekteyiz.

 

Sağlıklı beslenmenin önemini kavramanızda sizlere yardımcı oluyor ve yasağı az özel listelerimizle hayatın doğal akışına uyum sağlamanızı hedefliyoruz. Sadece bir takım yönlendirmelerle danışanlarımızı baş başa bırakmıyoruz, aklınıza takılan her türlü soruya en uygun cevabı ve çözümü ulaştırmaya azami gayret gösteriyoruz.

 

Firmamıza uğradığınızda ulaşabileceğiniz hizmetlerimiz arasında diyetisyen danışmanlığı, kilo alma programları, gebelikte beslenme programları, emzikli beslenme programları, sporcu beslenme programları, hastalıklarda beslenme tedavi hizmetleridir. Ayrıca kişiye özel beslenme programları, beslenme danışmanlığı, profesyonel diyetisyenlik hizmeti, büyüme ve gelişme dönemlerinde çocuklarda beslenme programları, kurum beslenme programları, menü planlama, çocuk obezite tedavi ve kilo verme programları gibi diyetisyenlik hizmetlerinin her birine kolayca ulaşabileceksiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan kolayca ulaşabileceğiniz gibi WhatsApp üzerinden ve internet adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz, hayalinizdeki forma kavuşabilmek için yalnız değilsiniz.

 

 

 

adana seyhan diyetisyen,adana seyhan en iyi diyetisyen,adana seyhan diyetisyen danışmanlık,adana seyhan diyetisyen danışmanlık hizmeti,adana seyhan online diyetisyen,adana seyhan online diyetisyenlik hizmeti,adana seyhan beslenme danışmanı,adana seyhan beslenme danışmanlık hizmeti,adana seyhan en iyi beslenme danışmanı,adana seyhan online diyet,adana seyhan kilo alma,adana seyhan sağlıklı kilo alma,adana seyhan kilo alma danışmanlığı,adana seyhan kilo alma danışmanlık hizmeti,adana seyhan kilo verme,adana seyhan sağlıklı kilo verme,adana seyhan kilo verme danışmanlığı,adana seyhan kilo verme danışmanlık hizmeti,adana seyhan gebelik beslenmesi,adana seyhan gebelik beslenme danışmanlığı,adana seyhan fizyoterapi,adana seyhan fizyoterapi hizmeti,seyhan diyetisyen,seyhan en iyi diyetisyen,seyhan diyetisyen danışmanlık,seyhan diyetisyen danışmanlık hizmeti,seyhan online diyetisyen,seyhan online diyetisyenlik hizmeti,seyhan beslenme danışmanı,seyhan beslenme danışmanlık hizmeti,seyhan en iyi beslenme danışmanı,seyhan online diyet,seyhan kilo alma,seyhan sağlıklı kilo alma,seyhan kilo alma danışmanlığı,seyhan kilo alma danışmanlık hizmeti,seyhan kilo verme,seyhan sağlıklı kilo verme,seyhan kilo verme danışmanlığı,seyhan kilo verme danışmanlık hizmeti,seyhan gebelik beslenmesi,seyhan gebelik beslenme danışmanlığı,seyhan fizyoterapi,seyhan fizyoterapi hizmeti,adana diyetisyen,adana en iyi diyetisyen,adana diyetisyen danışmanlık,adana diyetisyen danışmanlık hizmeti,adana online diyetisyen,adana online diyetisyenlik hizmeti,adana beslenme danışmanı,adana beslenme danışmanlık hizmeti,adana en iyi beslenme danışmanı,adana online diyet,adana kilo alma,adana sağlıklı kilo alma,adana kilo alma danışmanlığı,adana kilo alma danışmanlık hizmeti,adana kilo verme,adana sağlıklı kilo verme,adana kilo verme danışmanlığı,adana kilo verme danışmanlık hizmeti,adana gebelik beslenmesi,adana gebelik beslenme danışmanlığı,adana fizyoterapi,adana fizyoterapi hizmeti,diyetisyen,en iyi diyetisyen,diyetisyen danışmanlık,diyetisyen danışmanlık hizmeti,online diyetisyen,online diyetisyenlik hizmeti,beslenme danışmanı,beslenme danışmanlık hizmeti,en iyi beslenme danışmanı,online diyet,kilo alma,sağlıklı kilo alma,kilo alma danışmanlığı,kilo alma danışmanlık hizmeti,kilo verme,sağlıklı kilo verme,kilo verme danışmanlığı,kilo verme danışmanlık hizmeti,gebelik beslenmesi,gebelik beslenme danışmanlığı,fizyoterapi,fizyoterapi hizmeti,

 

Bu site, Sitesepeti güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014